pirelli bridgestone yokohama michelin continental goodyear dunlop firestone kleber bfgoodrich dayton matador barum oz enzo aez dotz dezent

MALOOBCHODNÍ PARTNERI

Nezanedbateľnou súčasťou našich odberateľov je "koncový" maloobchodný zákazník. Týchto zákazníkov radi privítame v našich maloobchodných servisoch v Bratislave, Trnave a Topoľčanoch. V našich strediskách ponúkame kompletné pneuservisné služby, geometriu, čistenie klimatizácie a rýchloservis. Každý zákazník získa zákaznícku kartu PNEUSYSTEM, ktorá mu zaručuje rôzne výhody.

V prípade, že zákazník nepochádza z mesta, kde máme naše stredisko, môže si pneumatiky za zvýhodnené ceny objednať cez objednávací systém a poslať si ich do pneuservisu v meste odkiaľ pochádza. Náš systém mu ponúka viac ako 40 možností pneuservisov a každým dňom ich zvyšujeme. V prípade, že v našom systéme nie je zavedený pneuservis kam si chce dať poslať pneumatiky, do 24 hodín ho otvoríme. Pneumatiky, spolu s montážou, bude platiť až po namontovaní v pneuservise, za "internetové" ceny.

↵Naspäť